Eylül Ayı Burç Yorumları

    Eylül ayına girerken gökkube fazla sakin ve dingin gökyüzünde hiç ateş enerjisi yok ancak muhteşem bir hava üçgeni var! Aşk’ın gezegeni Venüs, şansın gezegeni Jüpiter, karmanın lordu Satürn hepsi Kova burcunda seyahat ediyor. Ayrıca Mars, Uranüs ve Plüton da toprak üçgeni oluşturuyor dolayısıyla belki de 2020’de çekilen çileler son bulacak ve güzel enerjiler altında, yeniliklerle beraber, sağlam-somut adımlar atabileceğiz. Kimilerinin aile hayatı, kimilerinin iş yaşamı, kimilerinin ise aşk hayatı şifalanacak!

EYLÜL AYINDA SAĞLIK KONUSUNDA NELER BEKLİYOR?

Sağlık olarak ise muhtemelen Kovid-19 ile ilgili yeni ilaçların veya farklı bir aşının çıkacağına dair veya sağlık sektörüyle ilgili yeni güzel bir gelişmeye şahit olabiliriz.
Ayrıca Başak Yeni Ay’ı diyete girmek isteyenler için harika bir fırsat!

ÖDEMELERDE SIKINTI YAŞAYABİLİRSİNİZ

Yeni Ay’ın tek negatif etkisi kazançlar ve borçlar alanında olacaktır. Dışarıdan beklediğiniz ödemeler de tıkanıklık, kişisel gelirleriniz de zorlanma yaşayabilirsiniz. Ülkemizin haritasına baktığımda ise iletişim sektörü, medya, ulaşım yollarıyla ilgili dost bir ülkeyle anlaşma yapılarak yeni adımlar atılacağını bazı yeni projelere başlanabileceğini söyleyebilirim.

8 & 12 Eylül tarihlerinde Ay ve Venüs birlikte önce Terazi burcunda daha sonra Akrep burcunda beraber seyahat ediyorlar. Bu da daha duygusal olduğumuzu özellikle Venüs’ün Akrep Burcuyla da daha derin, sezgilerin, dürtüselliğin ve cinselliğin ön plan da olduğu ilişkiler yaşayacağınızı gösteriyor.

28 EYLÜL MERKÜR RETROSU

28 Eylül’de ise yılın son Merkür Retrosu başlıyor. Merkür Retrosu 28 Eylül & 20 Ekim tarihleri arasında Terazi Burcunda gerçekleşecek! İlişkiniz de denge arayışına geçebilirsiniz ve adalet duygunuz azalabilir. Adil, dengeli, tarafsız olmaya çalışıp akışta kalın. Yapılması gereken işlerinizin yarım kalacağını göz önüne alarak yeni bir işe başlamayın yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışın. Aynı zaman da bu Venüsyen bir retro olduğundan mümkün olmadıkça dış görüşünüzü değiştirecek bir şey yapmayın ve özellikle estetik ameliyatlardan Retro bitene kadar uzak durun! Ben genel olarak Eylül ayını çok sevdim umarım sizlerde keyifli bir Eylül ayı geçirirsiniz sevgili okurlar…

YORUM EKLE