CHP'li Başkandan Melek Mosso'ya davet

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'yu konser vermesi için Samsun'a davet etti

CHP'li Başkandan Melek Mosso'ya davet

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'den davet geldi. 
 

Deveci,Melek Mosso'yu etiketlediği sosyal medya paylaşımında, "Sizleri unutulmayacak bir konser programı için Atatürk’ün şehri Samsun’a davet ediyorum” dedi

Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri iptal edilmişti. Hedef göstermeler sonrasında Isparta'daki konseri iptal edilen Melek Mosso'nun, Dokuz Eylül Üniversitesi'nde düzenleyeceği konser için de sosyal medyadan hedef göstermelerde bulunuldu.

Deveci'den Samsun'a davet  

Samsun'un Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise Melek Mosso'yu Samsun'da konser vermeye davet etti. Deveci, Melek Mosso'yu etiketlediği sosyal medya paylaşımında, “Günlerdir, sizi burada görmek isteyen on binlerce hayranınızdan mesaj aldım. Atakum’da sizi ve sanatınızı seven on binlerin yoğun talebine karşılık, sizleri unutulmayacak bir konser programı için Atatürk’ün şehri Samsun’a davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sanata destek veriyor

Cemil Deveci, Atakum Belediye Bşakanı seçildiğinden bu yana sanata verdiği destekle biliniyor. 
 

Atakum Belediyesi'nin son olarak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinde, ünlü sanatçı Şevval Sam, muhteşem bir konser vermişti. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2022, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER