Türkiye’nin en ünlü gayrimenkul uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, kendi gayrimenkul krallığını kurdu.

Alanında sayısız Dünya şampiyonluklarına sahip gayrimenkul ve Lüxün markası Evrim Kırmızıtaş Başaran, kendi gayrimenkul krallığını kurdu.

Türkiye’nin en ünlü gayrimenkul uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, kendi gayrimenkul krallığını kurdu.

Gayrimenkul sektörünün ünlü ismi, nam-ı diğer “Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. markası ile geleceğe imzasını attı.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirket, Türkiye’de uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil sektörün çatı kuruluşu olmayı hedefliyor.

Daha firma kurulmadan franchise başvuru taleplerine yetişemediklerini kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul sektöründeki kadın, genç, gayrimenkul danışmanı, broker ve yeni girişimcilerin gösterdiği ilgiden son derece memnun olduğunu ifade etti.

Özellikle kadın girişimciler için ayrıcalıklı ve kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran, “İnanılmaz heyecanlıyım. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız dünya çapında bir projeyi hayata geçirdik ve Redstone’u kurduk. Sektöre getireceğimiz öncü uygulamalar, inovasyon ve tabiki karlılıkla yine çok güzel işler başaracağımızı biliyorum. Şimdiden çok sayıda franchise ofisimiz kurulma aşamasına geçti. Bizi ve Redstone’u takip edin, ayrıcalıklı yerinizi alın” dedi.

Redstone bünyesinde franchising almak isteyenler https://www.redstoneturkiye.com internet sitesi üzerinden ön başvurularını yapabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2021, 09:29

En Siyasi Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER