banner6

Ümit Özdağ Bakanlığa gitti! Kavga çıktı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dün katıldığı televizyon programında kendisine söylediği sert sözlere tepki gösteren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün akşam duyurduğu gibi bu sabah bakanlığa gitti. Özdağ, gazeteci grubu tarafından karşılanırken, bakanlığın önünde partililer ve görevliler arasında tansiyon yükseldi. Özdağ, bina önünde yaptığı konuşmasında "Ya sen özür dilersin ya da bu kavga sonuna kadar devam eder" dedi.

Ümit Özdağ Bakanlığa gitti! Kavga çıktı!

 Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisi hakkında söylediği "Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir. Operasyon çocuğudur, Soros çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir" sözlerinin ardından bu sabah bakanlık binası önüne gideceğini açıklamıştı.

KAVGA ÇIKTI

Dediği saatte bakanlığa giden Özdağ, burada kalabalık basın mensubu ordusu tarafından karşılandı. Partililer ve görevliler arasında arbede yaşandı.

Bina önünde konuşma yapan Özdağ, "Zafer Partisi, burada örtülü bir istilada bulunan Suriyeli, Afgan, Orta Doğu'dan yönlendirilen insanlara karşı yürüyemeye devam edecek. Biz Zafer Partisi olarak Türk milletinin iradesini siyasette temsil ediyoruz. Burası lunapark değil. Her ipini koparan Türkiye'ye gelemez. Biz iktidar olduğumuzda bu 8 milyon insanı Türkiye'den yollayacağız. Süleyman Soylu, ya sen özür dilersin ya da bu kavga sonuna kadar devam eder" dedi.

Zafer Partili gibi görülen hesaplar üzerinden karışıklık çıkartmak istiyorlar. Biz tuzağa düşmeyiz. Atamanlar diye grup var. Sağda solda Suriyeli dövüyorlar, paylaşıyorlar. Suç duyurusunda bulunduk. Arkasında karanlık odaklar var. Kimle bağlantılı olduğunu görebilirsiniz. Soylu'nun bana ve aileme yapmış olduğu hakaret bu operasyonun işaret fişeğidir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 11:21

En Siyasi Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER