''Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Redstone Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Kırmızıtaş Başaran ödüle doymuyor.

Sahip olduğu Türkiye ve dünya birincilikleri ile almış olduğu büyük ödüllerle gayrimenkul sektörüne adını altın harflerle yazdıran, “Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Redstone Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Kırmızıtaş Başaran ödüle doymuyor.

''Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Redstone Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Kırmızıtaş Başaran ödüle doymuyor.

 

  Son olarak International City Awards – Uluslararası Şehir Ödülleri Yılın Girişimci İş Kadını Ödülü’ne layık görülen Evrim Kırmızıtaş Başaran, dün akşam Hilton Maslak’ta düzenlenen ödül gecesinde ödülünü aldı. Konuşmasında ödülü almaktan gurur duyduğunu ifade ederek mutluluğunu dile getiren Başaran, şu ifadelere yer verdi:
“Bu ödülü almış olmaktan dolayı çok gururluyum. Türkiye ve dünya birinciliklerimin yanı sıra, uluslararası gayrimenkul franchise şirketi Redstone ile Türkiye’mizin adını ve bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırıyorum. Bunun için de ayrıca mutlu ve gururluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
Sektöründe dünyaca ünlü ve dünya çapında başarıları tescilli, Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın liderliğinde kurulan ve Genel Merkezleri İstanbul (Türkiye), New York (ABD) ve Londra’da (İngiltere) bulunan Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. sadece Türkiye’de değil, dünya gayrimenkul sektöründe de önemli başarılara imza atmak üzere yola çıktı.

     Redstone, uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil, Türkiye’de sektörün çatı kuruluşu olmayı da hedefliyor. 
Evrim Kırmızıtaş Başaran, her Pazartesi sabah 11.30’da TGRT Haber’de canlı yayınlanan Evrim Kırmızıtaş Başaran ile Emlak Dünyası adlı programı da hazırlayıp sunuyor.

    

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER