banner6

Redstone Çekmeköy City Gayrimenkul Ofisi açıldı

Redstone City Gayrimenkul, İstanbul Çekmeköy’de Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın katılımıyla görkemli bir törenle açıldı.

Redstone Çekmeköy City Gayrimenkul Ofisi açıldı

Açılışa Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve eşi Ömer Faruk Başaran ile çok sayıda davetliler katıldı.

Emlak dünyasının tecrübeli ismi Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın CEO’su olduğu Redstone markası franchise sistemi ile büyüyor.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirket, Türkiye’de uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil sektörün çatı kuruluşu olmayı hedefliyor.

Açılış kurdelesi Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmıtaş Başaran ve Çekmeköy ofisinin sahipleri Nilay Ekser ve Meltem Altıntaş kesti.


 

Açılış konuşmasını yapan Evrim Kırmızıtaş Başaran , Nilay Ekser ve Meltem Altıntaş’a hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, Çekmeköy bölgesinin özel olduğunu deniz manzarası olmamasına rağmen temiz ve ormanlık havasıyla güzel satışların olduğunu belirtti. Konuşmanın devamında ise Redstone markasının daha da büyüyeceğini hedeflerinin tüm dünyaya franchising vermek olduğunu söyledi.

Açılışa Redstone markasının ilk yurt dışında franchising imzalayan Rus iş adamı Mergen Homushku’da katıldı.

Redstone Rusya temsilcisi Mergen Homushku ;

2 gün önce Rusya’dan Türkiye’ye geldiğini belirterek bu açılışın bir bayram gibi olduğunu söyledi. Redstone ailesinin bir parçası olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Mergen Homushku, Evrim Kırmızıtaş Başaran’a övgü dolu sözler sarfetti.

Çekmeköy City Gayrimenkul sahipleri Nilay Ekser ve Meltem Altıntaş çok mutlu olduklarını belirterek gelen tebrikleri kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2021, 20:36

En Siyasi Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER