REDSTONE İCG Gayrimenkul Ofisi açıldı

REDSTONE İCG Gayrimenkul, İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın katılımıyla görkemli bir törenle açıldı.

REDSTONE İCG Gayrimenkul Ofisi açıldı

REDSTONE İCG Gayrimenkul brokerleri Turgay Öztürk ve  Mustafa Çelik  gelen misafirleri ağırlamaktan mutlu olduğunu ve REDSTONE ailesine katılmalarından dolayı gurur duyduklarını belirtti.REDSTONE Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran açılış konuşmasında, “Öncelikle herkesin ayaklarına sağlık böyle özel bir günde önce Anneler Gününü kutlayarak başlayalım, 8 Mayıs Anneler Günü’nü kutluyorum. İnşallah Anneler Günü güzel enerjisiyle, bereketiyle ofisimiz inanılmaz güzel bol kazançlar elde eder’’ dedi.

‘’REDSTONE büyümeye devam ediyor’’

Bayramda Kazakistan’daydık, Orta Asya da Çin ile sınırı olan inanılmaz git git bitmeyen büyük bir şehir. Çok büyük seremoni ile açılışta olacağız, inanılmaz güçlü bağlantılarımızla çok güçlü enerjiyle geldim. REDSTONE büyüme devam ediyor. Biz bir ekibimiz bütün brokerlarımla yer fark etmeksizin birbirimize yardımcı olmak için buradayız. El ele verdikçe daha da güçleneceğiz. İşimizi doğru yaptığımız zaman bu konuda güzel tecrübelerimizi taçlandırdığımızda, insanlara güven duygusu verdiğimiz zaman birçok kişi sizlere güvenerek hareket ediyor. Bunun sonucunda başarı, başarının sonucunda kazanç geliyor.

Ne kadar güzel ki sizler gibi tecrübeli arkadaşlarımla yollarım kesişti Turgay Bey ve Mustafa Bey inanılmaz analizciler. Birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum, inşallah hep birlikte güzel başarılarla dolu güzel kazançlar elde edeceğimiz güzel işlere imza atacağımız bereketli bir ofisiniz olur, hayırlı uğurlu bol bereketli kazançlı olsun.

Açılışa REDSTONE Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve eşi Ömer Faruk Başaran ile çok sayıda davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 20:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER