REDSTONE Prime Gayrimenkul Ofisi açıldı

REDSTONE Prime Gayrimenkul, İstanbul Şişli Bomonti’de Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın katılımıyla açıldı.

REDSTONE Prime Gayrimenkul Ofisi açıldı

İstanbul Şişli Bomonti’de hizmete giren REDSTONE Prime Gayrimenkul’un açılışını REDSTONE Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran yaptı.

''REDSTONE’NİN AYAK SESLERİ''

REDSTONE Prime Gayrimenkul brokeri Alper Sarıalp, ‘’17 yıldır bu sektör içerisindeyim. Metal yorgunluğu oluştu, sektörden soğumak üzereydim imdadıma REDSTONE yetişti ve benim olayım bu dedim. Bugün benim açılışım değil hepimizin açılışı REDSTONE’nin ayak sesleri.Türkiye’de  rakibimiz olduğuna inanmıyorum. Sektörel anlamda bu bizim bir milli mücadelemiz, bir Türk kadınının ve hepimizin markası. Yolun daha çok başındayız, yolumuz çok daha uzun ve zorlu olabilir ama başaracağımıza inanıyorum. Evrim Hanım dokunduğu şeye değer katıyor kendisine çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

''ÇOK YOL KATETTİK''

REDSTONE Yönetim Kurulu başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran açılış konuşmasında, “Çok yol katettik, ilk inananlardan bir tanesi Alper Sarıalp oldu. 17 yıllık tecrübesi ile birçok franchise görüşmesinde Alper’den bahsettim ve ben inanıyorum ki bol bereketli kazançlı yıllarımız olacak. Allah bizi doğru yoldan ayırmasın, hayırlı olsun ”dedi.

REDSTONE NİSAN AYI DANIŞMAN CİRO ŞAMPİYONU PRİME GAYRİMENKUL’DEN

REDSTONE Prime Gayrimenkul danışmanı Cevdet Kömürcüoğlu, Nisan ayı danışman ciro şampiyonu oldu.

REDSTONE PRİME GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Ahmet Kömürcüoğlu, Aylin Malkoç, Ahmet Hakan Altuntaş, Doğukan Kantarcı, Engin Birtane, Esther Jafari, Hayver Gürsoy, Kazım Aslan, Mehtap Delice, Nuray Birtane, Ozan Soydan, Öznur Kartal ve Talha Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2022, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER