İmamoğlu'ndan "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusuna yanıt: İstanbul'u alan Türkiye'yi alır tezine damga vuracağım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağına yönelik soruya dikkat çeken bir yanıt verdi. Ana hedefinin İstanbul'da tarihin en başarılı belediye başkanı olmak olduğunu belirten İmamoğlu, "Ben bunu yaparsam zaten değişim olacaktır, değişime büyük bir katkı sunmuş olurum. Yani birilerinin dediği gibi İstanbul'u alan Türkiye'yi alır tezine de damga vurmuş olacağım" ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'ndan "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusuna yanıt: İstanbul'u alan Türkiye'yi alır tezine damga vuracağım

"HEDEFİM TARİHİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI OLMAK"

Şu an benim aklımdan geçen ve amacım, İstanbul'da görevini en iyi yapan bir belediye başkanı olmaktır. Dahası hedefim, İstanbul'da tarihin en başarılı belediye başkanı olmaktır, daha ötesi yok.

"İSTANBUL'U ALAN TÜRKİYE'Yİ ALIR TEZİNE DAMGA VURMUŞ OLACAĞIM"

Ben bunu yaparsam zaten değişim olacaktır, değişime büyük bir katkı sunmuş olurum. Yani birilerinin dediği gibi İstanbul'u alan Türkiye'yi alır tezine de damga vurmuş olacağım. Benim yapmak istediğim budur. İnşallah az önce ifade ettiğim gibi İstanbul'un en başarılı belediye başkanı olurum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER